Bielorusko - Dánsko

Na štadióne tímu Slovensko HC 4fitness.sk videlo 20 000 divákov vysoko kvalitný hokej. Bavili sa už od začiatku. V 5. minúte skóroval po prekrásnej strele príklepom Dánsko Ossian Høyrup a posielal Dánov do vedenia 0:1.O 13 minút neskôr ho nasledoval aj reprezentačný kolega Dánsko Esbjørn Madsen, ktorý úspešne ukončil presilovú hru svojho tímu. No Bieloruská hra bola aj napriek nepriaznivému stavu veľmi sympatická. Množstvo striel ohrozovalo brankára Dánsko Kurt Siøfeld, ale ten si dokázal poradiť takmer s každou. Prvú za svoj chrbát pustil až v poslednej tretine. Bola to presilovková strela hráča z Bieloruska, Bielorusko Mihas Yaskovich. Ten ňou znížil na rozdiel dvoch gólov (1:3). Vzápätí prišla ďalšia gólová situácia od jeho spoluhráčaBielorusko Anatol Chadau. Bielorusi sa teda tvrdou drinou a disciplínou dokázali vrátiť do stretnutia. Všetky ich nádeje a myšlienky na gól v hre bez brankára ale zmaril Dánsko Laust Andersen, ktorý poistil víťazstvo Dánov na 2:4.

Prvou hviezdou stretnutia sa podľa očakávaní stal brankár víťazného tímu, Dánsko Kurt Siøfeld. Za ním si novučičké hodinky od hlavného sponzora prevzali aj Dánsko Ossian Høyrup a Dánsko Crilles Siggård.