Srbsko - Slovensko

Slovensko Slovensko po nevydarenom zápase so Švédmi cestovali na východ republiky s cieľom uhrať 3 body proti Srbsko Srbsku. Srbsko so Slovákmi nechceli hrať vyrovnanú partiu a zvolili defenzívny štýl hry, naši išli s taktikou aktívne napádať súpera... Zápas to vyzeral byť zaujímavý, v prvej tretine bola mierna prevaha domáceho celku zo Slovenska, ktorých tlačili fanúšikovia dopredu, no šance mal aj súper, no brankári držali prvú tretinu čistý štít. Druhú tretinu začali lepšie Slováci a hneď na začiatku sa prezentoval Slovensko Štefan Cíbik individuálnou akciou, zakončenou gólom. Stav 1:0 dlho nevydržal a o 2 a pol minúty vyrovnal Srbsko Mile Bakić. Po 2. tretine na informačnej tabuli svietil stav 1:1. Na začiatku druhej tretiny Slovensko prekvapivo striedalo brankára, Slovensko Daniel Hamžík aj napriek dobrému výkonu prenechal miesto Slovensko Milanovi Zvolenskému. Slovensko sa na začiatku tretiny prezentovalo faulom, ktorý potrestali Srbi gólom na 2:1, presadil sa Srbsko Zlatko Simonović. Následne o niekoľko minút svojim druhým gólom zvýšil náskok Srbska Srbsko Mile Bakić. Slovensko bolo zaskočené, manažér mate nevedel na prekvapivé vedenie súpera reagovať a Srbsko Ivko Mirović ešte dokonca zvýšil náskok Srbov na 4:1. Slovensko sa spamätalo príliš neskoro a na kontaktný gól Slovensko Štefana Cíbika už nedokázal nikto nadviazať a tak Slovensko prehralo aj druhý zápas, tento krát 4:2 nad Srbskom.

Za prvú hviezdu bol vyhlásený brankár Srbsko Vojimir Jovanović, ktorý kryl 27 z 29 striel Slovákov, druhá hviezda Srbsko Nebojša Milutinović sa prezentoval 2 peknými asistenciami a titul 3. hviezdy si prevzal smutný brankár Slovensko Daniel Hamžík...