Kanada - Poľsko

V Aréne Šariš o 20:30 miestneho času nastúpili celky Kanada Kanady a Poľsko Poľska. Poliaci hrali na protiútoky a Kanada zvolila normálnu taktiku. V zápase bola kľúčova prvá tretina, v ktorej sa rozhodlo o tom, kto si zoberie 3 body. Zápas začali veľmi dobre Poliaci a už po 3 a pol minúte viedli 1:0 po góle od Poľsko Ignacy Bączeka. Kanada bola zaskočená rýchlym gólom a snažila sa hrať tvrdo, no to sa jej vypomstilo a v 5. minúte šiel na 2 minúty sedieť KanadaBobby Horsfield za hrubosť. Poliaci túto výhodu dokázali niekoľko sekúnd pred návratom Kanaďana využiť, keď krásne pod vyrážačku mieril Poľsko Dawid Wartacz a mieril presne! Skóre 2:0 dlho nevydržalo, po neuveriteľne rýchlej akcii sa presadil blafákom PoľskoWłodzimir Jachowicz, keď ubehlo neuveriteľných 5 sekúnd od vhadzovania v strednom pásme!!! Neprešlo ani 6 minút a Poľsko teda viedlo 3:0. Zaskočená Kanada sa na nič nezmôhla, Poliaci hrali uvoľnene, nehrnuli sa do útoku, sústredili sa už viac na obranu a aj napriek niektorým vydareným akciám v podaní Kanady sa skóre nemenilo a teda Poľko vyhralo 3:0 nad Kanadou.

Prvá hviezda zápasu PoľskoSławomir Smętek chytil 23 striel súpera, brankár Kanady aj napriek 3 inkasovaných góloch si odniesol cenu 2. najlepšieho hráča zápasu a s bilanciou 1+1 si PoľskoWłodzimir Jachowicz odniesol cenu 3. najlepšieho hráča zápasu.