S1 - S2

Zápas o 3. miesto na tohtoročných MS v hokeji na PPM bol očakávane vyrovnaný. V 16. minúte ale prežíval obrovskú radosť Španielsko José Galavís, ktorý otvoril skóre. O 3 minúty už ŠpanielskoŠpanielsko vyhrávalo 2:0 zásluhou hráča Španielsko Juan Acevedo. V druhej tretine PoľskoPoľsko muselo začať tráviť dlhší čas v súperovej tretine. To sa im moc nedarilo. Nepresadilo sa aniŠpanielskoŠpanielsko, druhá tretina tak skončila bez gólov. Tretia tretina už ale strelecky patrila tímu PoľskoPoľsko. Za túto reprezentáciu skóroval najprv individuálnou akciou Poľsko Wrzesław Baran a následne 4 sekundy pred koncom tretej tretiny bol hrdinom Poľsko Ryszard Biszczad. V predĺžení gól nepadol a museli tak rozhodnúť samostatné nájazdy.