F1 - E4

4fitness Arena bola len niekoľko minút po skončení úvodného štvrťfinálového zápasu dejiskom ďalšieho. Tentokrát išlo o súboj Srbska a Poľska. Lepšie duel začali prví menovaní, Srbi. Srbsko Filip Čanović už v 12. minúte otvoril skóre presilovkovým gólom. Na to dokázali Poliaci odpovedať takmer okamžite a to gólom z hokejky Poľsko Urban Kęska. 8 minút po začiatku druhej časti hry sa ale opäť tešili Srbi, pretože Srbsko Zlatko Simonović ich poslal do vedenia 2:1.Ešte do prestávky však dokázali Poliaci opäť vyrovnať a opäť zásluhou Poľsko Urban Kęska. Bojová porada počas prestávky medzi tretinami vyšla lepšie Poliakom, ktorí sa gólmi hráčov Poľsko Chrystian Mitura a Poľsko Czesław Jurek dostali do vedenia 4:2. Na to zo srbskej strany odpovedal už iba Srbsko Dmitar Ivetić. Tréner srbskej reprezentácie sa ešte 2 minúty pred koncom riadnej hracej doby odhodlal k odvolaniu brankára, ale viac presných zásahov už v stretnutí diváci aj tak nevideli. Srbsko podľahlo Poľsku tesne 4:3.

Prvou hviezdou duelu sa stal strelec 2 gólov, Poľsko Urban Kęska. PO ňom si značkové hodinky prevzali aj Poľsko Wrzesław Baran a brankár Poľsko Dobrogost Bańkowski.